KBFOTOservis - Bohumil Kuna - Ceník
 
 

Ceník

 

Maturitní plesy:

 
1) Basic
   

Doba focení:

celý večer cca 800 fotografií, 1 fotograf

Popis:

Do týdne dodání cca 800 upravených vyčištěných fotografií. Všechny fota jsou zaostřená, vytříděná, zbavená mlhavého závoje s vykresleným pozadím (bez efektu ,,anděl v tunelu").

Doporučení:

maturitní plesy, zábavy

Cena:

3000 CZK / 120 €

   
   
2) Profi Gold  
   

Doba focení:

celý večer cca 1200 fotografií, 2 fotografové

Popis:

Nafocení fotografií na tablo, 2x pro každého fotografie o velikosti 10x15 cm a jedna velká tištěná fotografie, fotografování celé třídy na maturitním plese. Všechny fotky jsou zaostřené vytříděné ,zbavené mlhavého závoje s vykresleným pozadím (bez efektu ,,anděl v tunelu").

Doporučení:

Maturitní plesy

Cena:

5900 CZK / 236 €

   
   
3) Profi Platinum  
   

Doba focení:

až 2000 fotografií, 2 fotografové

Popis:

Fotografování celého maturitního plesu, stužkování, 3x tištěné foto na tablo 10x15 pro každého, nafoceno ve třídě, úprava a retuš portrétních fotografií.
Profesionální pozadí, blesky a zařízení přímo na plese po celou dobu . Výroba fotografií formátu A3 a A2 přímo na plese na profesionálním plotru Canon.
Velká tištěná fotografie celé třídy, vytištění maturitního tabla dle vašeho návrhu. Případně doplňkové vytvoření grafického návrhu podle zadání.

Doporučení:

Velké akce přes 50 lidí, dětské dny, výroční akce , koncerty velké klubové události , význačné společenské události , maturitní a ostatní plesy .

Cena:

8900 CZK / 356 €  (cena je za dva fotografy)

   

 

 


 

Zpět na Ceník...
Nahoru...

 

 
 
Copyright © KBFOTOservis - Created design by JB