S čím pracujeme

 
Zařízení, s kterými pracujeme:
 
  Fotoaparáty:
   
 

Canon EOS 700D Body
Malá zrcadlovka s rychlou odezvou 5 snímků/s pro sekvence až 22 snímků. 18Mpix, natáčením videosekvencí ve Full HD kvalitě, optickým hledáčkem a velkým, snadno použitelným 3" dotykovým displejem.

 

Canon EOS 7D
Fotoaparát EOS 7D s 18MPix snímačem, souvislým fotografováním rychlostí 8 sním./s, citlivostí ISO12800, s hledáčkem Intelligent Viewfinder a natáčením videa v rozlišení Full HD 1080
.

 
  

 


 

 
 

Canon EOS 5D Mark II + EF 24-105mm
EOS 5D Mark II s celopolíčkovým snímačem nabízí skvělou kombinaci vysokého rozlišení, rychlosti 3,9 sním./s a vysokého rozsahu ISO. Funkce snímání Full HD videa dál rozšiřuje hranice fotografie.

 

CANON EOS 5D Mark III
Evropská pokročilá jednooká zrcadlovka.Dvouosá elektronická vodováha, která se zobrazuje v režimu Live View na LCD displeji. Nově vyvinutý 22,3MPx CMOS full-frame snímač poskytuje lepší rozlišení a jemnější detaily, což umožňuje zachytit celou řadu scén

 
 

 

 
     
   
  Objektivy:  
     
 

Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Teleobjektivy se zoomem, Jeden z nejlepších teleobjektivů se zoomem řady EF srovnatelný s objektivy se pevnou ohniskovou vzdáleností

 

Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
Mimořádně širokoúhlý objektiv nabízející dynamický expresivní výraz.
 
 

 

 
         
         
         
 

Canon EF 50mm f/1.4 USM
Jedinečná kvalita a přenosnost standardního objektivu. Dva prvky objektivu s vysokým lomem světla a nová Gaussova optika pomáhají eliminovat astigmatismus a potlačovat astigmatický rozdíl. Ostré snímky s minimem odlesků i při odclonění.

 

Canon EF 28mm f/1.8 USM objektiv
Díky velké maximální cloně, je možné dosáhnout prvotřídního rozostřeného pozadí dokonce i s vysokorychlostní závěrkou. Člen asférické čočky dělá objektiv kompaktnější a koriguje sférické aberace. Vyobrazení je ostré i na okrajích. Použito je bezolovnaté sklo.

 
 

 

 
         
 

CANON EF 16-35/2,8 L II USM
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM je voděodolný, ultraširokoúhlý zoomový objektiv Canon L řady. Je zkonstruován s důrazem na bezkompromisní kvalitu obrazu v celém poli krasby včetně krajů. Zcela nová konstrukce obsahuje trojici asférických členů, každý jiné konstrukce. Kruhová clona zajišťuje atraktivní vzhled pozadí při fotografování při malém zaclonění.

  Canon EF 24-70mm f/2.8 L USM objektiv
Tento objektiv nahrazuje a v některých směrech i překonává svého předchůdce v L-serii EF28-70 f/2.8. Rozšířením rozsahu ohniska umožňuje všestranné užití při digitálním i klasickém fotografování. Optické vylepšení představuje dvojice asférických čoček a jeden UD element. Objektiv je těsný proti prachu a vlhkosti, jeho nový AF procesor dělá zaostřování ještě rychlejším.
 
 


 

 
         
 
 

Canon Speedlite 580 EX II blesk
odolný k prašnému a vlhkému prostředí. Systémový blesk Canon Speedlite 580 EX nejvyšší řady. Kompatibilní s většinou fotoaparátů Canon.

 
 

 
 
         
  Video:      
         
 

GOPRO HERO4 Silver Edition
Nejvšestrannější kamera na světě! Kamera HERO4 Silver je vůbec první GoPro, která má integrovaný dotykový displej. Používá se jako hledáček pro nastavení ideálního záběru. Pomocí něj můžete přehrávat obsah a okamžitě znovu prožít okamžik.

 

Rollei eGimbal G1 
Malý a lehký držák s elektronickým stabilizátorem je ideální pro natáčení z ruky, kdy budou vaše záznamy daleko méně poznamenané neklidnou rukou. Tento držák Vás ochrání proti nestabilním záběrům při montáži na sportovní helmy či jiná místa.

 
         
 

 

 
 

 

     
 

Výroba fotografií:

     
         
 

Canon iPF6000S
Tiskárna imagePROGRAF iPF6000S je určena pro tvorbu plakátů a signmaking, zajišťuje vysokou kvalitu tisku ve formátu A1 (24”) při vysoké rychlosti.

 

Canon iPF8300
Tiskárna iPF8300 používá systém 12 barevných pigmentových inkoustů LUCIA EX a poskytuje výjimečnou kvalitu tisku a nepřekonatelnou produkční všestrannost do šíře 44" - 1118mm.

 
         
 

 

 
       
 

Canon imageRUNNER ADVANCE C5240i
Inteligentní zařízení iR-ADV C5240i tiskne rychlostí 40 str./min (černobíle), respektive 35 str./min (barevně), využívá média až do 256 g/m² a nabízí maximální kapacitu papíru až 5 000 listů.

 

Canon i-SENSYS MF4570dn
Výkonná a elegantní nabízí vysoce kvalitní tisk, kopírování, skenování a funkce faxu – to vše v jediném prostorově úsporném zařízení.

 

 

       
  Canon PIXMA Pro9500 Mark II
Umožňuje tisk snímků na lesklá média bez „bronzování“ nebo „rozdílného lesku“. tisk formátu A3+ zajišťuje výtisky s dlouhou životností v kvalitě vhodné i do galerie. Tisk je možný na širokou řadu médi9.
 

Canon iPF 5100
Pro velkoformátový tisk, fotografický a umělecký tisk, nátisky a interní tisk ve firmách. Výjimečné výtisky formátu A2 s jedinečným 12-ti barevným pigmentovým inkoustovým systémem.

 

 

 
 

 

 
 

 

 
     

Nahoru...

 

 
 
Copyright © KBFOTOservis - Created design by JB